top of page

ONCO-JOGA

donate

Zapraszamy do korzystania z filmów instruktażowych stworzonych przez nas w ramach projektu „Inkubator Innowacji Społecznych Wielkich Jutra” na zlecenie Ministerstwa Rozwoju.

Zawarte w filmach instrukcje i informacje są przygotowane z myślą o osobach z doświadczeniem choroby onkologicznej i ich bliskich, tak aby wieloaspektowo wspierać proces zdrowienia i rekonwalescencji na każdym jego etapie.

Ćwiczenia jogi leczniczej, ich tempo i poziom trudności, zostały przygotowane w oparciu o długoletnie doświadczenie pracy z osobami chorymi onkologicznie w różnym wieku i o różnych poziomach sprawności. Ćwiczenia mogą być wykonywanie niemal w każdych warunkach – nawet na szpitalnym łóżku.

Panie prezentujące ćwiczenia, to członkinie Stowarzyszenia od lat korzystające z cotygodniowych spotkań jogi leczniczej, prowadzonych przez doświadczoną instruktorkę Wierę Szymańską. Twórczynią scenariuszy do cyklu jest Izabela Kolka, również od lat związana ze Stowarzyszeniem.

Filmy mogą być wykorzystywane przez specjalistów pracujących z chorymi onkologiczne i ich rodzinami – psychoonkologów, fizjoterapeutów, lekarzy, opiekunów socjalnych.

Premiera już za:

film nr 2.png
film nr 4.png

W przygotowanie cyklu włożyliśmy dużo pozytywnej energii z nadzieją, że przełoży się ona na dobre samopoczucie odbiorców. Dostęp do filmów jest łatwy i darmowy, aby mogły służyć wszystkim potrzebującym.

Jeśli jesteś jednym z tych, dla których przekazanie finansowego wsparcia nie jest problemem – będziemy za nie bardzo wdzięczni.

Każdy datek, przełoży się na samopoczucie naszych podopiecznych finansując specjalistyczną opiekę jaką oferujemy w ramach Akademii Walki z Rakiem – konsultacje psychoonkologiczne, dietetyczne, jogę leczniczą, itd. Pozwoli także na poszerzenie naszego projektu o kolejne filmy prezentujące najskuteczniejsze metody wspierania procesu zdrowienia w chorobie onkologicznej. Jesteśmy przekonani, że taka pomoc ma sens, a Ty możesz nam pomóc wcielać ją w życie.

film nr 1.png
film nr 3.png
film nr 5.png
bottom of page