• Stowarzyszenie

Prosimy o pomoc - kwestionariusz dla pacjentów chorujących onkologicznie

Szanowni Pani, Szanowny Panie,

od wielu lat wspieramy pacjentów w ich procesie zdrowienia. W ramach działań Stowarzyszenia PSYCHE SOMA POLIS wspieramy m.in. pacjentów chorujących onkologicznie oraz ich rodziny w holistycznym ujęciu rozumienia funkcjonowania człowieka. Bardzo prosimy o wypełnienie formularza oraz pomoc w jego dystrybucji. Udostępnianie oraz informowanie wśród znajomych, bliskich, tak by trafił do jak najszerszego grona odbiorców.


Wszystkim Państwu z góry serdecznie dziękujemy :) Dzięki Państwa zaangażowaniu w pomocy, będziemy mogli udoskonalić nasze działania.

Kwestionariusz: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScgrM9AEeKONOXizsXWi9iSEtmNz_pP297n14kEACUAxTpCaQ/viewform


Celem badania jest poznanie opinii Pacjentów z doświadczeniem choroby nowotworowej na tematy związane z funkcjonowaniem w czasie pandemii Covid-19. Wnioski sformułowane w wyniku zbiorczego opracowania ankiet zostaną wykorzystane do opracowań naukowych. Przed wypełnieniem kwestionariusza prosimy o uważne zapoznanie się z jego treścią. Udzielając odpowiedzi na kolejne pytania, należy spośród podanych odpowiedzi wybrać odpowiedź(i) zgodną(e) z osobistymi poglądami lub wpisać odpowiedź we właściwym miejscu. Prosimy o udzielenie odpowiedzi na każde pytanie. Po wypełnieniu formularza prosimy kliknąć przycisk "prześlij". Wypełnienie ankiety jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na udział w badaniu. Serdecznie dziękujemy za uważne i szczere wypełnienie ankiety. dr hab. Ewa Baum prof. UM, dr Agnieszka Żok, dr Monika Matecka, Joanna Zapała

176 wyświetleń