top of page

Badania znamion skóry

Stowarzyszenie PSYCHE SOMA POLIS i Stowarzyszenie Chorych na Czerniaka zaprasza wszystkie osoby zainteresowane zdrowiem na badanie videodermatoskopem swoich znamion skóry:

1 lipiec 2017 r.

Badania odbywać się będę w godz.: 10:30  - 14:30


Co ważne, badanie jest nieinwazyjne i bezbolesne! Z badania może skorzystać każdy – niezależnie od stanu zdrowia czy np. ciąży.

Przed badaniami odbędzie się prelekcja na której dowiemy się wszystkich niezbędnych informacji dot. choroby, czynników sprzyjających jej rozwojowi oraz ważności wczesnej diagnostyki. 

Badanie jest bezpłatne, nieinwazyjne i bezbolesne. Prowadzone przez lekarza onkologa. Badania oraz prelekcja są realizowane w ramach kampanii profilaktycznej "Razem pokonamy czerniaka" współfinansowanej z budżetu Miasta Poznania.

Uwaga! Przed badaniem prosimy: Panie o zmycie makijażu jeśli znamię znajduje się w obrębie twarzy, natomiast Panów prosimy o usunięcie zarostu w obrębie znamiona.

Videodermatoskop to urządzenie zawierające kamerę o wysokiej rozdzielczości oraz komputer z profesjonalnym programem do analizy znamion barwnikowych. Lekarz rozpoczyna badanie od obejrzenia pacjenta, selekcjonuje podejrzane znamiona (zgodnie z systemem ABCDE), a następnie wykonuje zdjęcia w dużym powiększeniu, które są kolejno analizowane przez specjalny program. 


Miejsce: Stowarzyszenie PSYCHE SOMA POLIS ul. Wierzbięcice 18/5 Poznań

Dbając o Państwa komfort podczas badań, zapisy odbędą się przed badaniami, w celu sprawniejszej obsługi prosimy więc o obecność min. o 9:45 

Do zobaczenia!

8 wyświetleń

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page