top of page

DETOX PARTY W POZNANIU /MIND, BODY & SOUL / KONFERENCJA WELLNESS 360O CONCORDIA DESIGN – POZNAŃ – 20

Detox Party to całodzienne wydarzenie z dziedziny zdrowego stylu życia, które odbędzie się 20 października w poznańskiej Concordia Design. ​Gościem specjalnym będzie Agnieszka Cegielska, autorka cyklu książek "Naturalnie". Partnerzy strategiczni Detox Party to: firma kosmetyczna Alba1913, BMW Smorawiński, Salamandra Beauty Institute. Dla każdego uczestnika przewidziany jest lunch w Concordia Taste.

Detox Party to możliwość wysłuchania i poznania ekspertów wellness z całej Polski. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Agnieszka Cegielska, która jest autorką cyklu książek "Naturalnie. Odkryj moc darów natury". Na Detox Party poprowadzi wykład "Skarby Natury: budowa odporności". Kolejnym gościem jest Marta Mieloszyk, ​ekspertka w zakresie mikroodżywiania, która zaprezentuję swoją nową książkę "Mikroodżywianie dla Ciebie" i poprowadzi wykład "Profilaktyka zdrowia - Mikroodżywianie". Wykład poprowadzi również Joanna Zapała​, ​psycholog i wykładowczyni SWPS, jej wystąpienie nosi tytuł "Szczęśliwy mózg".

Detox Party to, także część EXPO​. ​Będzie można obejrzeć produkty i zapoznać się z ofertami poznańskiego gabinetu kosmetycznego Instytut Salamandra, firmy kosmetycznej Alba1913, cateringu dietetycznego Żryj Zdrowo, salonu z biżuterią YES, firmy Herbapol oraz Centrum Zdrowia ASGO.

Każdy uczestnik Detox Party może wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania m.in.: przedłużona jazda testowa BMW iPerformance, 2 x Vouchery na zabieg termoliftingu twarzy o wartości 790 zł. od Instytutu Salamandra, 3 x Zestawy kosmetyków Alba1913 Face Discovery Kit, 1 x Zestaw badań MikroFloraScan od Vitaimmun Centrum Medyczne.

Na uczestników Detox Party czekają atrakcje z trzech stref: /mind/ inspiracja dla umysłu, /body/ przyjemność dla ciała oraz /soul/ energia dla ducha. Strefa umysłu to warsztaty i wykłady na temat zdrowego odżywiania, aktywności fizycznej, mindfulness i osteopatii. Strefa ciała związana jest z konsultacjami i zabiegami kosmetycznymi, testowaniem produktów, powitalnym prezentem od marki YES oraz torbą pełną produktów i bonów od partnerów wydarzenia - Goodie Bag. O energię dla ducha zadba PilatesRoom przez wspólne ćwiczenie jogi i pilatesu.


Bilety i szczegółowy harmonogram wydarzenia dostępny na ​www.detoxparty.pl

Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie PSYCHE SOMA POLIS oraz Centrum Psychoterapii Integralnej73 wyświetlenia

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page