• Stowarzyszenie

Gdy bliski choruje – choruje cała rodzina!

Zaktualizowano: 21 cze 2019

Pod takim hasłem ruszyła nasza kampania na portalu Zrzutka.pl (https://zrzutka.pl/gdybliskichoruje), o której wsparcie chcemy Państwa prosić.


Żebyśmy mogli działać na rzecz chorych onkologicznie i ich bliskich potrzebujemy pewności, że nasi podopieczni mogą liczyć na naszą pomoc stale – że mamy środki, które możemy na nią przeznaczyć.

Za nami 13 lat, podczas których z naszej pomocy skorzystało ponad 15 000 osób. Dziesiątki kampanii, akcji, projektów żeby zdobyć fundusze – działań wymagających zaangażowania wielu osób, w tym wolontariuszy, papierkowej roboty, żmudnych kalkulacji i ciągłego poczucia, że nie wiążemy końca z końcem.


Od kilku miesięcy po raz pierwszy jesteśmy zmuszeni odmawiać zgłaszającym się do nas chorym. Z bólem odsyłamy ich do innych instytucji i organizacji nie mając pewności, że tam znajdą nieodpłatną pomoc psychoonkologiczną, po którą się do nas zgłaszają.

Dla chorych ważny jest czas. Oni nie mogą czekać.

Dziś my potrzebujemy wsparcia żeby dalej wspierać.

Liczymy na Państwa zaangażowanie.


Prosimy Państwa o zasilanie konta i udostępnianie informacji.

https://zrzutka.pl/gdybliskichoruje*Osoby na zdjęciach to nie nasi pacjenci - lecz ich wypowiedzi są autentyczne i należą do nich.


W celu otrzymania większej ilości informacji, materiałów lub odpowiedzi na Państwa pytania, mogą się Państwo z Nami skontaktować: biuro@psychesomapolis.org

121 wyświetleń