top of page

Program zintegrowanego leczenia psychoonkologicznego

Do prowadzenia zajęć zostali zaproszeni doświadczeni specjaliści, którzy podzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami z uczestnikami programu. Zależy nam, aby Państwo nauczyli się pytać, ponieważ zadawanie pytań daje istotną władzę nad lękiem. Państwa działania mogą wiele zmienić jak choćby przekonanie, że robią Państwo wszystko, co można, by przysłużyć się swojemu zdrowiu. Chociaż tworzymy pewną mapę drogi do zdrowia to zdajemy sobie sprawę, że ostatecznie każdy człowiek musi nakreślić ją dla siebie osobiście!

Jesteśmy nastawieni na działanie! Chcemy, aby Państwo potraktowali nasz program jako przewodnik po swoich zasobach zdrowotnych przy jednoczesnym utrzymaniu wysokiej jakości życia.

Wśród osób prowadzących między innymi:


Prowadząca sesje i szkolenie psychoonkologiczne:

Joanna Zapała - psycholog - specjalista w dziedzinie psychologii klinicznej (nr 006/2014.2/42), psychoterapeuta, certyfikowany psychoonkolog (Cert. PTPO nr 13) i superwizor psychoonkologii (Cert. PTPO nr 2). Założyciel i Dyrektor Centrum Psychoterapii Integralnej w Poznaniu. Kierownik Merytoryczny studiów "Psychosomatyka i somatopsychologia" oraz "Podejścia terapeutyczne w psychoonkologii - poziom zaawansowany" na Uniwersytecie SWPS. Prezes Stowarzyszenia PSYCHE SOMA POLIS.


Prowadzące wykłady i warsztaty:

dr Jolanta Nalewaj-Nowak - ukończyła Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu na kierunku Zdrowia Publicznego - Zarządzania W Opiece Zdrowotnej oraz w Katedrze i Klinice Onkologii, z którego uzyskała tytuł doktora w zakresie biologii medycznej w roku 2006. Ukończyła także Studia Podyplomowe Specjalności Dietetyka i Planowanie Żywienia na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.

W 2014 roku otrzymała certyfikat Psychoonkologa. Kierownik merytoryczny studiów Psychodietetyka na USWPS.

Joanna Nogaj - psycholog, Certyfikowany nauczyciel Treningu Redukcji Stresu opartego na Uważności (z ang. Mindfulness Based Stress Reduction,w skrócie MBSR) i medytacji mindfulness. Prowadzi zajęcia grupowe związane z uważnością, redukcją stresu, pracą z emocjami, uważnym jedzeniem oraz warsztaty i szkolenia.

Aleksandra Stanek - psycholog, psychoterapeuta, coach , trener rozwoju osobistego i społecznego. Posiada akredytację International Coach Federation (ICF). Posiada certyfikat trenera biznesu House of Skills. Jest certyfikowanym praktykiem metody Points of You/ The Coaching Game oraz licencjonowanym diagnostą Master Person Analysis ( MPA ). Od 2004 roku pracuje z grupami w zakresie treningów i szkoleń dotyczących rozwoju kompetencji osobistych i społecznych. Specjalizuje się w tematyce komunikacji, emocji, stresu, work-life balance oraz psychologicznych kosztów pracy ( m.in, wypalenie zawodowe).


dr Małgorzata Stańczyk - muzykolog i muzykoterapeuta - ukończyła Muzykologię na UAM w Poznaniu, Muzykoterapię na Akademii Muzycznej we Wrocławiu, obroniła pracę doktorską na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu.Prowadzi muzykoterapię indywidualną i grupową z pacjentami w Wielkopolskim Centrum Onkologii. Pracownik Dydaktyczny Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Certyfikowany psychoonkolog Polskiego Towarzystwa Psychoonkologicznego.

oraz:

Współpracujący ze stowarzyszeniem lekarze onkolodzy oraz rehabilitanci z ośrodka Wielspin 


28 wyświetleń

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page