top of page

Ruszył nabór do grupy pracy z ciałem.

Zaktualizowano: 4 wrz 2019

Zajęcia kierowane są do osób z doświadczeniem choroby onkologicznej oraz ich bliskich - także z ograniczonym zakresem ruchu.
Intencją i celem poprowadzenia tej grupy jest umożliwienie uczestnikom

zwiększenie świadomości ciała/ poznanie ograniczeń w ruchu / doświadczenie radości i spontaniczności w ruchu /odkrycie swoich naturalnych ruchów, gestów, wzorców ruchowych/wzrost zaufania do siebie, pewności siebie, poczucia kompetencji/ radzenie sobie z emocjami/poznanie siebie w relacji z grupą/doskonalenie umiejętności komunikowania się z innymi.


Poznaj swój ruch. Jest w nas pierwotna potrzeba swobodnego ruchu i tańca. W naturalnym tańcu możemy cieszyć się ciałem, wyrazić swoją ekspresję i potrzeby. Całkowicie swobodny ruch pozwala czerpać siłę z własnych zasobów i stworzyć przestrzeń na nowe doświadczenie, jakim jest rozluźnienie i odczucie spokoju.

Grupa rozpocznie się 9 października i przeznaczona jest dla osób dorosłych, kobiet oraz mężczyzn, osób posiadających doświadczenia z chorobą onkologiczną - osoby chore, osoby które wygrały walkę z nowotworem, jak i osoby których bliscy chorują.


Nie jest wymagane doświadczenie taneczne, osoby z ograniczonym zakresem ruchu lub trudnościami w poruszaniu też mogą wziąć udział w grupie.

Czas trwania grupy 12 sesji po 2h, w cyklu tygodniowym, środa 09:30 do 11:30 udział w grupie jest płatny - 720 zł (możliwość rozłożenia płatności na części).


Na rozmowę rekrutacyjno-konsultacyjną można zgłaszać się telefonicznie pod numerem 502 994 497 lub e-mailowo info@psychesomapolis.org


Prowadzenie: Agnieszka Lugierska – certyfikowany psychoterapeuta tańcem i ruchem


Serdecznie zapraszamy!

743 wyświetlenia

Comments


Commenting has been turned off.
bottom of page